A1r (A1WF)

Tento hliníkový rám je novou cestou k dosažení vyšší výkonnostní úrovně. Každá vlastnost byla podrobně prostudována a navržena tak, aby splnila legendární kritéria Colnago. Rychlost, plynulost, stabilita a lehkost jsou v jeho DNA. Estetika je vylepšena použitím nového designu a svařovacích technologií. Pozornost byla zejména věnována orientaci trubkových spojů, aby byla zajištěna maximální torzní pevnost bez obětování pohodlí. Podle tohoto myšlenkového sledu padla také volba na sedlovku s průměrem 27,2 mm – menší a flexibilnější, ale také lehčí než sedlovka s vyšším průměrem. Pro optimální pohodlí a ušetřenou váhu se použila vidlice s ovládací trubkou z karbonového vlákna. Zalisovávací středové uložení a částečně integrované kabelové vedení jsou také výraznými rysy tohoto nového rámu.
Frame size
Tato velikost není skladem. Doručení za 4 - 12 týdnů.
  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)