AC-R (LGRD) - 50s

Model AC- R je vstupním rámem v sortimentu karbonových rámů Colnago. Je to monocoque a byl navržen dle závodní filozofie značky. Komu je určen? Veřejnosti vyžadující výkon, ale s přihlédnutím k ceně. Nastavení geometrie je velkým plusem, a to z pohledu designu a počtu velikostí, kterých je osm. Jízdní poloha je shrnutím znalostí Colnago, výkonu a pohodlí, dokonale propojených tak, aby spojily ovládání a hledání maximálního výkonu. Model AC- R může být vybaven jak mechanickými, tak elektronickými skupinami Campagnolo Eps a Shimano Di2. Vynikající výkon na jakékoli cestě a schopnost udržet cenu ve velmi zajímavých mezích činí model AC- R absolutně atraktivní pro celou řadu cyklistů. Tento rám je dostupný ve třech verzích: Shimano Ultegra 11s, Shimano 105 a Campagnolo Veloce. Také jen jako sada rámu. Dostupných je osm velikostí, všechny sestupné, což je luxus, jaký může nabídnout jen málo rámu, a to i těch dražších: 42s , 45s , 48s , 50s , 52s , 54s , 56s a 58s .
  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)