O nás

Jsme exkluzivním distributorem legendárního Italského výrobce kol COLNAGO a nejmodernějšího cyklistického oblečení značky ASSOS v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, již od roku 2013. Rádi sloužíme zákazníkům, které uspokojí jen to nejlepší. COLNAGO je Italská značka kol s více než šedesátiletou historií. Průkopnická technologie, jedinečné nápady, ruční výroba v Itálii a ruční lakování zaručují majitelům kol příjemný pocit jedinečnosti a hrdosti.

Náš zkušený tým vede Petr Benčík, který se stal třikrát mistrem České republiky, a zúčastnil se mnoha světových šampionátů a olympijských her. Jsme připraveni vám pomoci s každým vaším přáním a kolo pro vás vybereme na základě vašich individuálních potřeb.

Na skladě máme více než 100 rámů a kol COLNAGO všech barev a velikostí. Vždy se řídíme Vaším přáním a postavíme pro vás perfektní kolo COLNAGO.

Naši kompletní nabídku produktů si můžete prohlédnout zde, nebo vás také rádi přivítáme v naší pražské prodejně Colnago, kde si kolo můžete přímo vyzkoušet.