V2-r (TNMR)

Nový model V2-r je tím nejkvalitnějším monocoque rámem značky Colnago z karbonového vlákna. Je navržen tak, aby zajistil lehkost, tvrdost a aerodynamiku, což vede k vysoce kvalitní schopnosti kola udržet se na jakémkoli terénu. Vychází z modelu V1-r, ale obsahuje určité detaily, které dramaticky zvyšují jeho výkon. Váha je stejná jako u modelu V1-r, 835 gramů u středně velkého rámu, a byla použita stejná kvalita a konstrukce karbonového vlákna. Laterální tvrdost středového uložení se zvýšila o 13 %, a o 4 % na hlavové trubce – díky čemuž je model V2-r tvrdší a lepší během zrychlení. Z estetického hlediska dává integrovaná objímka sedadla čistější linie rámu a spojení horní trubky s hlavovou trubkou bylo také přepracováno. Kabelové vedení je vnitřní a centrální – shora horní trubky, stejně jako u modelu Concept. Obě brzdy se upevňují přímo, přičemž zadní brzda se nachází v horní části zadního trojúhelníku. Model V2-r má také světlou výšku pro pláště až 28 cm.
  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)